Браслет Паракорд для виживання

У цій категорії немає товарів.

Браслет Паракорд для виживання купити в Україні - що це таке і для чого він потрібен?

Браслет Паракорд для виживання-це не тільки стильний аксесуар, але і необхідність, яка допомагає виживати в екстремальних умовах. Паракордовий браслет являє собою 3,5-4 м надміцну мотузку, яку можна з легкістю розплести за 20 секунд. Для чого потрібен браслет з паракорда? Завдяки надміцної мотузці Ви зможете вижити, добути їжу, виготовити шину, відремонтувати обладнання і виконати ще масу необхідних дій, які дозволять вам вийти неушкодженим з будь-якої небезпечної ситуації. Де можна купити паракордовий шнур і скільки він коштує? Купити Паракорд в Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та інших містах України ви можете на нашому сайті Апельсин. Паракорд, ціна на якого досить низька - необхідний аксесуар, який допоможе вам вижити.

Чи знаєте ви, що браслети з Паракорда, Київ – це обов'язкова складова екіпіровки американського військовослужбовця?

Мотузка Паракорд-це, в першу чергу, необхідність для туристів, мисливців, екстремалів, співробітників силових структур і людей, які хочуть бути готовими до будь-якої непередбаченої ситуації.

Браслет з паракорду необхідно носити з собою всюди, також як кишеньковий ніж або улюблене кільце. Браслет виживання купити варто не тільки для непередбачених екстремальних ситуаціях, він незамінний і в звичайному житті. Мотузка Паракорд абсолютно не обмежує рухів і до того ж є досить стильним і помітним аксесуаром, який підійде для будь-якого одягу. Ви можете використовувати браслет рятувальник і в повсякденному житті. Порвався пакет з продуктами або речами? Не біда, зав'яжіть залишки пакета за допомогою браслета порятунку. Поламалася блискавка на теплій куртці? Паракорд шнурки стануть відмінним ременем і не дозволять вам замерзнути до самого будинку.

Як правильно підібрати розмір Паракордовий браслет?

Довжина шнура Паракорда залежить від обхвату вашого зап'ястя на рівні кісточок. Щоб не відчувати дискомфорту при носінні такого браслета, просуньте під вимірювальну стрічку 3 пальці, щоб браслет з паракорда, фото та відгуки на які ви можете побачити на сайті інтернет-магазину Апельсин, носився вільніше.

Браслет з паракорда купити - якщо після прочитання цієї статті ви вирішили убезпечити своє життя і життя своїх близьких, то рекомендуємо паракордовий браслет-шнур купити онлайн саме в інтернет-магазині «Апельсин». Адже ціни в нашому інтернет-магазині є найдоступнішими. Заощаджуйте гроші і отримаєте відмінний настрій від швидкої доставки в будь-яку точку України!

Види браслетів з Паракорда

Браслет для виживання з паракорда буває двох видів: військового і цивільного. Військовий паракордовий браслет зобов'язаний відповідати військовій специфікації і пройти всі умови якості. Як відрізнити військовий від цивільного Паракорда? На внутрішній стороні цивільного браслета виживання є 7 внутрішніх шнурів, кожен з яких сплетений з 3 пасом. Цивільний Паракорд досить міцний, має практично ідентичну схожість з військовою моделлю, він трохи товщі і теж забезпечує необхідний захист від непередбачених ситуацій. Браслет з паракорда купити Україні недорого в інтернет-магазині Апельсин за низькою ціною і у високій якості.