Страхувальна система

У цій категорії немає товарів.

Страхувальна система для висотних робіт, скелелазіння, альпінізму купити в Києві та інших містах України

Система страхувальна-необхідна складова особистого спорядження туриста, альпініста. Активно використовується при будівельних роботах на висоті. Страхувальні системи для скелелазіння, альпінізму і висотних робіт складаються з альтанки, грудної обв'язки і блокування. Альтанка-це нижня частина страхувальної системи, яка складається з ножних обхватів, поясного ременя і силової петлі. Грудна обв'язка являє собою верхню частину страхувальної системи, яка охоплює плечі і грудну клітку. Її основним завданням є запобігання перевертання тіла при зриві і захист від перелому хребта.

Страхувальні системи при роботі на висоті використовуються в альпінізмі, гірському туризмі та скелелазінні. Вони запобігають отримання травм і дозволяють розподілити зусилля при ривку мотузки або зриві. Страхувальна система для промислового альпінізму є основою вашої безпеки. У більшості випадків використання її є обов'язковим.

Страхувальна система для робіт на висоті необхідна для висотних працівників і дозволяє знизити ризики з можливим падінням робітника, який здійснює підйом по висоті або спуск, виробляє роботи на неоцивільних майданчиках, що перевищують висоту більше 1,8 метрів. Страховка для скелелазіння або страхувальна обв'язка є обов'язковим засобом захисту від падіння з висоти. Ми пропонуємо широкий вибір страхувальних систем для альпіністів і висотних робіт. Страхувальні системи купити дешево Ви зможете купити в інтернет-магазині Апельсин.

Страхувальні системи: як одягати?

Для того щоб одягнути страхувальну систему з лямками і наплічними, необхідно розправити як слід стрічки, потім взяти прив'язь за заднє D-кільце і перехопити його за наплічні лямки. Після цього розстебніть пояс і пропустіть ноги через стегнові обхвати, далі протягніть руки в наплічні обхвати. Після того як ви застебнете пояс, підтягніть стегнові і наплічні лямки. Альпіністська обв'язка практично вдіта! Наступним кроком стане відрегулювання довжини стрічок, щоб ремені і лямки прилягали до тіла досить щільно. Страховка скелелазіння правильно надіта, якщо залишок вільного кінця пряжки не перевищує 5 см.

Страхувальні системи для промислового альпінізму купити недорого в Києві, Харкові, Дніпрі, Миколаєві, Запоріжжі та інших містах України можна в інтернет-магазині Апельсин. Ми пропонуємо альпіністські страхувальні системи виключно високої якості і за низькими цінами.