Купити валізи та рюкзаки Ferrino

Немає жодного товару.

Дорожні сумки та рюкзаки від бренду Ferrino - Купити товари Ферріно недорого в Києві та Україні

Ferrino-це бренд з багаторічною історією. Бренд виробляє все, необхідне для активного відпочинку - намети, спальники, плащ-накидки, рюкзаки, куртки і різні пристосування. Для виробництва Ферріно використовують тільки кращі і високоякісні матеріали. Вся продукція виробника проходить ретельне тестування, яке проводиться в Італії, Аргентині, Франції.

Історія Ferrino починається в 1870 році, коли італієць Цезарре Ферріно починає виробництва якісних непромокальних тканин. Експериментуючи зі складом він виробляє все більш інноваційні матеріали, які використовуються при виробництві наметів, спальників, авто. Компанія стає широко відомою в 1937 році, коли вчений Альберто де Агостіні відправляється в Південну Америку і використовує під час експедиції намет Ferrino Tht Negheli. У 1960-e Ferrino розширюється і починає виготовляти намети для кемпінгу і двомісні намети для сімейного відпочинку. Після інноваційної заміни дерев'яних дуг на алюмінієві слава Ферріно швидко поширюється по всій Європі. у 1994 році компанія виходить на новий рівень і відкриває власну лабораторію для тестування матеріалів в різних умовах, в тому числі екстремальних.

Купити сумку багажну Ferrino - Недорого, відгуки, фото

Сьогодні, продукція Ferrino-це найвища якість за мінімальні ціни. Дорожні сумки і валізи бренду популярні у всьому світі, тому що відгуки покупців говорять про те, що спорядження для туризму практично не зношується, навіть через багато років. Купити спальник, рюкзак, намет Ferrino можна в інтернет-магазині Апельсин. На офіційному сайті постачальника ви знайдете якісні фото, докладні описи і характеристики вподобаних товарів. Швидка доставка в Дніпро, Київ, Харків, Суми, Чернігів, Черкаси та інші міста України - візитна картка нашого сайту.