Дропшипінг годинників в Україні від виробника фабрики Superclock

Дропшипінг годинників від Виробника - Фабрика Superlock, інтернет-магазин Апельсин

Інтернет-магазин Апельсин виробляє унікальні моделі настінних годинників під маркою Superclock. Серед нашого широкого асортименту (більше 500 найменувань) креативні модульні годинники, що представляють собою кілька картин з беззвучним годинниковим механізмом, об'єднаних загальною тематикою або колірними рішеннями, незвичайні фігурні або 3д годинники на стіну - об'ємні і деталізовані зображення мультяшних персонажів, тварин, птахів, предметів, класичні годинники квадратної або прямокутної форми з красивими пейзажами, флорою, фауною, міськими видами. Це стильні рішення, які є універсальним декором для створення затишної обстановки будинку або квартири. Посилання на весь асортимент наших настінних годинників: https://apelsin.org.ua/super_clock/

Пропонуємо дропшипінг годинників від виробника в Україні за вигідними умовами, з якими ви можете ознайомитися нижче.

Умови онлайн-співпраці за системою дропшипінг, годинники від компанії Superclock - Низькі ціни, відгуки

Superclock - це швидке виготовлення, друк і виробництво креативних настінних годинників за низькими цінами. Працюємо за дропшипінгом на вигідних і прозорих умовах.

1. Дропшипінг від 1 одиниці товару. 

2. Оптові ціни.

3. Відправка настінного годинника можлива без передоплати, післяплатою, здійснюється транспортною службою "Нова пошта". При відправці післяплатою, в разі повернення Товару, з Вас утримуються всі витрати, пов'язані з його зворотною доставкою.

4. Надаємо повну інформацію про наші товари для ефективних продажів: технічні характеристики, фото, прайс.

Співпраця з дропшипінгу з Superclock: як стати партнером?

Для початку співпраці з нами зареєструйтеся на нашому сайті і відправте запит на пошту [email protected] з посиланнями на джерела продажів (інтернет-магазин, групи в соціальних мережах, профілі і тп). Після підтвердження вашого профілю Ви зможете бачити оптові ціни, здійснювати партнерські замовлення на нашому сайті, а також отримаєте прайс для швидкої заливки наших товарів.

Прямий постачальник дропшипінг Superclock: як робити замовлення?

Після того, як Вам присвоїли статус партнера з дропшиппінгу, Ви можете оформляти замовлення з нашого сайту через свій аккаунт, вказуючи в коментарях дані Покупця, спосіб доставки, оплати та інші побажання.

Які терміни виготовлення та доставки настінних годинників Superclock?

Товар виготовляється після отримання замовлення. Термін виготовлення та відправки настінних годин до 3 робочих днів.

Як отримати виплату, якщо замовлення було відправлено післяплатою?

Надішліть запит на пошту [email protected] із зазначенням номерів замовлень, за якими необхідно зробити виплату, а також свої реквізити для здійснення виплати.