Дропшипінг наклейок на ноутбук в Україні від інтернет-магазину Апельсин

Дропшиппінг універсальних наклейок на ноутбук від виробника - Виготовлення та виробництво наклейок для ноутбуків, інтернет-магазин Апельсин

Інтернет-магазин Апельсин займається виготовленням універсальних наклейок на кришку ноутбука. У нас представлений широкий вибір оригінальних стікерів для ноутів, виготовлених з щільної вінілової матової плівки, які підходять для сучасних лептопів з діагоналлю від 13.3 до 17.3". Завдяки інноваційним технологіям малюнки на наклейках виглядають яскраво, ефектно і викликають WOW-ефект. Наклейки для ноутбука виконують як декоративну, так і захисну функцію, оберігаючи улюблений гаджет від подряпин, легких ударів, потертостей, маскують сліди його експлуатації. Посилання на весь асортимент наших наклейок на ноутбуки: https://apelsin.org.ua/uk-ua/suveniry/nakleyki-na-noutbuk/

Пропонуємо дропшиппінг наклейок на ноутбук від виробника в Україні за вигідними умовами, з якими ви можете ознайомитися нижче.

Умови онлайн-співпраці по системі дропшиппінг, наклейки на ноутбук від інтернет-магазину Апельсин-низькі ціни, відгуки

Наклейки на ноутбук інтернет-магазину Апельсин - це широкий вибір стікерів для гаджетів за низькими цінами. Працюємо по дропшипінгу на вигідних і прозорих умовах.

1. Дропшиппінг від 1 одиниці товару.

2. Оптові ціни.

3. Відправка наклейок на ноутбук можлива без передоплати, накладеним платежем, здійснюється транспортними службами: "Нова пошта", " Justin", "Укрпошта". При відправці накладеним платежем, в разі повернення товару, з Вас утримуються всі витрати, пов'язані з логістикою.

4. Надаємо повну інформацію про наші товари для ефективних продажів: технічні характеристики, фото, прайс.

Співпраця з дропшипінгу наклейок на ноутбук інтернет-магазину Апельсин: як стати партнером?

Для початку співпраці з нами зареєструйтеся на нашому сайті і відправте запит на пошту [email protected] з посиланнями на джерела продажів (інтернет-магазин, групи в соціальних мережах, профілі і тп). Після підтвердження вашого профілю Ви зможете бачити оптові ціни, здійснювати партнерські замовлення на нашому сайті, а також отримаєте прайс для швидкої заливки наших товарів.

Прямий постачальник дропшиппінг наклейок для ноутів: як робити замовлення?

Після того, як вам присвоїли статус партнера по дропшиппінгу, ви можете оформляти замовлення з нашого сайту через свій аккаунт, вказуючи в коментарях дані покупця, спосіб доставки, оплати та інші побажання.

Які терміни виготовлення і доставки наклейок на ноутбук інтернет-магазину Апельсин?

Відправка наклейок на ноутбук здійснюється протягом 1-2 робочих днів.

Як отримати виплату, якщо замовлення було відправлено накладеним платежем?

Надішліть запит на пошту [email protected] із зазначенням номерів замовлень, за якими необхідно зробити виплату, а також свої реквізити для здійснення виплати.