Угода користувача

Інтернет-магазин apelsin.org.ua (далі інтернет-магазин) з одного боку та замовник товарів (далі – покупець) з іншого боку зобов'язуються дотримуватися умов даної Угоди.

 

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА

 

1.1. Реєструючись та/або оформляючи замовлення на сайті apelsin.org.ua Покупець погоджується з цими умовами.

 

1.2. Особисті дані Покупця не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на нашому сайті. Інтернет магазин apelsin.org.ua залишає за собою право використовувати дану інформацію в маркетингових цілях (аналіз даних про продажі товарів, сегментація клієнтів, аналіз відвідуваності сайту, розсилка клієнтам).

 

1.3. Реєструючись на сайті apelsin.org.ua, Покупець погоджується надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактні дані.

 

1.4. В результаті реєстрації покупець отримує логін і пароль, за безпеку яких несе відповідальність. Покупець також несе відповідальність за всі дії під своїм логіном і паролем на сайті apelsin.org.ua. у разі втрати реєстраційних даних покупець зобов'язується повідомити нам про це.

 

1.5. Покупець має право дізнатися, змінити або видалити свої персональні дані. Для цього покупцеві необхідно заявити відповідну вимогу, надіславши її на відповідну контактну адресу, вказану на сайті, або зателефонувавши за телефоном вказаним на apelsin.org.ua, якщо іншого самостійного способу запиту, зміни або видалення персональних даних не передбачено технічними можливостями сайту.

 

2. ПРИЙОМ ТА ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ

 

2.1. Замовлення приймаються за допомогою сайту apelsin.org.ua, а також за телефонами, вказаними на сайті.

 

2.2. Якщо замовлення зроблено за допомогою сайту в робочий час (понеділок-п'ятниця з 09:00-19:00 та субота з 11:00-17:00) представник інтернет-магазину підтверджує оформлення замовлення протягом години. Якщо замовлення зроблено в неробочий час, Вихідні або святкові дні, представник інтернет-магазину зв'яжеться з покупцем в найближчий робочий час.

 

2.3. Після розміщення замовлення покупець отримує повідомлення на вказану при реєстрації електронну адресу про те, що його замовлення прийнято автоматичною системою управління замовленнями і незабаром з ним зв'яжеться представник інтернет-магазину для оформлення замовлення, перевірки наявності замовлених товарів і уточнення умов оплати та доставки.

 

2.4. Замовлення не вважається оформленим (тільки для оплати готівкою), якщо Покупець не пройшов етап підтвердження замовлення представнику інтернет-магазину по телефону (Покупець не відповідає на дзвінок, знаходиться поза зоною дії мережі).


2.5 Чек видається Покупцеві компанією перевізником після оплати посилки у відділенні або кур'єру при адресній доставці. У випадку оплати товару за реквізитами або онлайн, чек відправляється Покупцеві смс-повідомленням або месенджер.