Офіційний сайт українського виробника постільної білизни KrisPol

Немає жодного товару.

Постільна білизна KrisPol - Купити комплекти постільної білизни від українського виробника Кріс Пол

KrisPol-український виробник якісного текстилю з оригінальними і запам'ятовуються дизайнами. Компанія Кріс Пол почала свою діяльність з 2004 року і менш ніж за 10 років зарекомендувала себе в якості популярного і затребуваного бренду в Україні. Крім постільної білизни виробник виготовляє подушки, ковдри, наматрацники, покривала. В інтернет-магазині Апельсин ви знайдете кращі товари від Kris Pol за низькими і доступними цінами.

Постільна білизна KrisPol - Купити недорого в Україні, відгуки, фото

Кріспол ретельно підходить до виготовлення власної продукції, використовуючи лише сертифіковані матеріали. Ідеально міцні і рівні шви досягаються завдяки процесу пошиття сорочковим / білизняним швом. Часте оновлення дизайну продукції та розширення використовуваних матеріалів - візитна картка українського бренду. Відгуки Кріс Пол отримує тільки позитивні, адже текстиль виготовляється тільки з натуральних гіпоалергенних матеріалів і володіє оптимальною щільністю - 145 г/м, що дарує йому неповторну м'якість і відмінну зносостійкість.

Krispol Україна-переваги компанії

Кріспол має власну виробничу базу, використовує сучасне швейне обладнання і величезний асортимент постільної білизни, який підходить для створення інтер'єру будь-якої сучасної спальні. У каталозі інтернет-магазину Апельсин ви можете купити постільну білизну KrisPol за ціною від виробника з швидкою доставкою в Київ, Дніпро, Бердянськ, Запоріжжя та інші міста України.