Огляд товару - Картина-годинник "Бій курантів"

Огляд товару - Картина-годинник "Бій курантів"

Огляд годинника на картині "Бій курантів" - Найкращий подарунок до Нового року

Набридли звичні новорічні прикраси, які повторюються з року в рік? Або ж Ви хочете справити відмінне враження на близьку людину, зробивши йому неймовірно оригінальний і стильний подарунок? Тоді вам варто подумати над покупкою годинника на картині "Бій курантів". 

Дивлячись на дану картину моментально виникає асоціація з Новим роком: чарівним очікуванням млосних хвилин, чудовою святковою атмосферою і довгоочікуваним боєм годинника, що оголошує наступ чогось нового і хвилюючого.

Годинник в картині виконаний в приємній насиченій синій гамі, що асоціюється зі сніговим вечором, повним прекрасних передчуттів. Він універсально вливається практично в будь-який інтер'єр будинку, створюючи зі світлими тонами вигідний контраст і м'яко вписуючись в більш темний благородний дизайн.

Бонус: універсальний розмір картини-годинника 40х30 см дозволяє зручно розмістити її як маленькому приміщенні, так і в широкій просторій кімнаті.

Годинники-картина на стіну купити - Переваги годинника "Бій курантів"

Годинник-картина "Бій курантів" - бажаний подарунок для кожного, хто чекає і старанно готується до Нового року. Самі по собі вони є ефектним декором, який моментально створює святковий настрій і надихає на подальші приготування до свята. 

Переваги годинників-картини очевидні:

  • Це стильний і унікальний декор до Нового року;
  • Функція відображення часу з тихим ходом;
  • Інноваційний сучасний друк передає найменші тіні і півтони зображення;
  • Картина легка в догляді, зносостійка;
  • Не вигоряє на сонці.

Розглянути і купити годинник картину "Бій курантів" можна за посиланням: https://apelsin.org.ua/uk-ua/nastennye_chasy/modulnie/chasy-kartina-boj-kurantov.html

04.11.2018 17:40:29
0
458

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!