Огляд - Новорічні наклейки для декору інтер'єру "Новорічна гостя"

Огляд - Новорічні наклейки для декору інтер'єру "Новорічна гостя"

Новорічні наклейки для декору інтер'єру "Новорічна гостя"- Купити недорого в Україні

Новорічні наклейки для декору інтер'єру "Новорічна гостя" - це кращий декор дитячої кімнати, який внесе в неї відчуття довгоочікуваного свята, чарівництва і щасливих моментів. Дитина буде в захваті побачивши чарівну ялинку з яскравими написами. Такі декоративні стікери для інтер'єру спальні, вітальні - справжня знахідка! Доступна ціна і креативний дизайн роблять цей стікер ефектним доповненням новорічного декору. Новорічні наклейки для декору інтер'єру "Новорічна гостя" являють собою вдале поєднання легкості і витонченості. Численні зірочки утворюють форму ялинки - головного символу року, в середині якої написано "Merry Christmas and Happy New Year". Найбільша зірка вінчає ефектну композицію і є чарівним завершальним штрихом.

Бонус: наклейки декор можна придбати в 13 різних колірних відтінках і в 4 розмірах: 85х96 см, 96х110 см, 105х120 см, 120х140 см. 

Декоративні стікери для інтер'єру "Новорічна гостя" - Стильний декор дитячої кімнати

Декоративні стікери для інтер'єру "Новорічна гостя" прекрасно доповнять дизайн дитячої кімнати і подарують Вашому малюкові незабутній святковий настрій. А якщо поворожити і під Новий Рік покласти під таку імпровізовану ялинку подарунки, поки дітки міцно сплять - захоплені вигуки і маса позитиву їм забезпечені. Новорічні наклейки відрізняються високою стійкістю, вони не вицвітають і не вигоряють на сонці, не бояться вологи і легко наклеюються на будь-яку поверхню, таку як: стіни, кахель, дзеркало або скло. Наклейки для декору інтер'єру "Новорічна гостя" можна подивитися за посиланням: https://apelsin.org.ua/uk-ua/suveniry/interernie-nakleiki/novogodnyaya-gostya.html

08.12.2018 18:29:39
0
593

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!